୨ରେ ତିହାର ଜେଲ ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବେ କେଜ୍ରିୱାଲ୍‌

Above Post Content

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମଦନୀତି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନରେ ଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ପୁଣି ଜେଲ ଯିବେ । ସୁପ୍ରିମ୍ କୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ଅନୁଯାୟୀ ୨ ଜୁନ୍ ୨୦୨୪ରେ ତାଙ୍କୁ ତିହାର ଜେଲ୍ ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେଜ୍ରିୱାଲ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶକୁ ଏକଛତ୍ରବାଦରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଜେଲ ଯାଉଛି । ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଗର୍ବିତ । ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିବି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତୁମର କୌଣସି କାମ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଦେବି ନାହିଁ । ମୁଁ ତୁମର ପରିବାର ଭଳି ଯତ୍ନ ନେଲି । ଏବେ ତୁମେ ମୋର ବୃଦ୍ଧ ଏବଂ ଅସୁସ୍ଥ ପିତାମାତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବ ।

Middle post content

ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡ଼ିଲେ କେଜ୍ରିୱାଲ

After 2nd paragraph post ads

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଭିତରେ ରହେ କିମ୍ବା ବାହାରେ, ଦିଲ୍ଲୀର କାମ ବନ୍ଦ ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ମୁଁ ତୁମ ର କାମ ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଦେବି ନାହିଁ । ମୋହଲ୍ଲା କ୍ଲିନିକ, ହସ୍ପିଟାଲ, ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ବିଜୁଳି, ପାଠପଢ଼ା ଇତ୍ୟାଦି ବିନା ବାଧାରେ ଚାଲିବ । ଜେଲରୁ ଫେରିବା ପରେ ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳାଙ୍କୁ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିବି ବୋଲି କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି । ଆଜି ମୁଁ ତୁମକୁ ମୋ ପରିବାର ପାଇଁ କିଛି ମାଗୁଛି । ମୋ ପିତାମାତା ବହୁତ ବୟସ୍କ ଅଟନ୍ତି । ମୋ ମା’ ବହୁତ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ନେଇ ମୁଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ । ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ସେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

Below Post Content

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Close Bitnami banner
Bitnami