ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି, ଯିଏ ୯୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବାହ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ

Above Post Content

ମିଡିଆ ଟାଇକନ୍ ରୁପର୍ଟ ମର୍ଡକ । ବୟସ ୯୩ ବର୍ଷ । ଏବେ ସେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଚର୍ଚ୍ଚାର କାରଣ ପଞ୍ଚମ ଥର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ୬୭ ବର୍ଷିୟା ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ କାଲିଫର୍ନିଆର ଫାର୍ମହାଉସରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ମର୍ଡକ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଜୀବବିଜ୍ଞାନୀ ଏଲିନା ଜୁକୋଭାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୨୩ ରେ ପୂର୍ବତନ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ ଆନ୍ ଲେସଲି ସ୍ମିଥଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବା ପରେ ମର୍ଦ୍ଦ ଜୁକୋଭାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଜୁକୋଭା ଋଷରୁ ଆମେରିକାକୁ ଯାଇ ବାସ କରୁଥିବା ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ମଲିକୁଲାର ଜୀବବିଜ୍ଞାନୀ ଅଟନ୍ତି ।

Middle post content

ମର୍ଡ଼କଙ୍କ ଏହା ହେଉଛି ୫ମ ବିବାହ

After 2nd paragraph post ads

ମର୍ଡକଙ୍କର ପୂର୍ବରୁ ୬ ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ସେ ପ୍ରଥମେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ବିମାନ କର୍ମଚାରୀ ପାଟ୍ରିସିଆ ବୁକରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କୁ ସେ ୧୯୬୦ ଦଶକରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । ୧୯୯୯ ରେ ଛାଡପତ୍ର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ଆନ୍ନା ତୋରଭ ୩୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଏକାଠି ରହିଥିଲେ । ୱେଣ୍ଡି ଡେଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ୨୦୧୩ ରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କର ଚତୁର୍ଥ ବିବାହ ରୋଲିଂ ଷ୍ଟୋନ୍ସ ଫ୍ରଣ୍ଟମ୍ୟାନ୍ ମିକ୍ ଜାଗରଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସାଥୀ ମଡେଲ୍ ଜେରୀ ହଲ୍ ସହିତ ହୋଇଥିଲା । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଜନ୍ମିତ ମର୍ଡକ, ଯାହାର ମିଡିଆ ସାମ୍ରାଜ୍ୟରେ ୱାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଜର୍ଣ୍ଣାଲ୍‌, ଫକ୍ସ ନ୍ୟୁଜ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଆଉଟଲେଟ୍ ସଂସ୍ଥାର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି । ଗତ ନଭେମ୍ବରରେ ମର୍ଡକ ତାଙ୍କ ବିଶ୍ୱ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ରାଜ୍ୟର ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଲାଚଲାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ।

Below Post Content

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Close Bitnami banner
Bitnami